Esame maloniai nustebinti naujasDARBAS.lt suteikiamos informacijos įvairove, greito, mandagaus, kultūringo aptarnavimo, o ypatingai klientu aptarnavimo skyriaus vadovo Andriaus Palinavičiaus profesionalia pagalba, konsultacijas darbuotojų paieškos kl ... 

Darbdaviams


Kodėl negaliu užpildyti informacijos apie savo įmonę?
Norėdami užpildyti detalią informaciją Jums reikia užsisakyti paslaugą „Šiuolaikinis darbdavys“. Užsisakę šią paslaugą Jūs galėsite atsakinėti į vartotojų užduotus klausimus, patalpinti detalią informaciją apie savo įmonę, įmonės video prisistatymą, įmonės nuotraukas, atsakinėti į vartotojų užduotus klausimus.

 

Kaip užpildyti įmonės aprašymą?
Pirmiausia Jums reikia prisijungti prie naujasdarbas.lt sistemos. Prisijungus prie įmonės aprašymo atsiras mygtukas “redaguoti”, jį paspaudus galėsite užpildyti Jūsų norimą informaciją.


Kodėl negaliu užregistruoti įmonės, rašo kad toks vartotojas jau yra.
Visos įmonės ankščiau užregistruotos tinklapyje www.naujasdarbas.lt gali naudoti tuos pačius prisijungimo duomenis.


Kaip patalpinti video prisistatymą.
Video prisistatymą galite patalpinti paspaudę „Įmonės rekvizitai“. Video failas privalo būti .flv formato ir ne didesnis nei 25 MB. Jei tokio formato neturite, kreipkitės (telefonas: 8 5 2030 886, el.paštas: info@naujasdarbas.lt) , konvertuosime į reikalingą formatą.

 

Neturiu video prisistatymo. Iš kur man jį gauti?
Mes padėsime Jums video prisistatymą sukurti. Jums patogiu laiku atvažiuos mūsų žmonės nufilmuos ir sumontuos. Smulkesnė informacija telefonu: 8 5 2030 886 arba el.paštu: info@naujasdarbas.lt


 

Privatiems vartotojams


Kaip man surasti norimą įmonę?
Į paieškos eilutę galite įrašyti įmonės pavadinimą, įmonės kodą arba adresą, po tekstine eilute būtinai pasirinkite pagal ką ieškote.

 

Negaliu užduoti klausimo ir parašyti komentaro.
Klausimą arba komentarą gali rašyti TIK registruotas ir prisijungęs vartotojas.

 

Negaliu išsiųsti įmonei CV.
CV išsiųsti įmonei gali tik registruoti ir prie sistemos prisijungę vartotojai. Prisijungę Jūs galėsite įmonei išsiųsti naujasdarbas.lt puslapyje jau sukurtą arba kompiuteryje esančią CV. Taip pat jei norėsite turėsite galimybę susikurti naują gyvenimo aprašymą Europass formatu.

 

Kodėl aš negaliu įvertinti įmonės?
Įmonę gali vertinti tik registruoti vartotojai, ir tik vieną kartą per mėnesį. Įmonės bendras įvertinimas yra visų mėnesio įvertinimų vidurkis.

 

Šiuo metu svetainėje: 753 lankytojai
 
Darbdavių TOP 5