Į darbuotojų paieškos svetainę naujasDARBAS.LT kreipėmės ieškodami administratorės. Nuo pat pirmojo kontakto likome patenkinti profesionaliu aptarnavimu: personalas aiškiai pateikė informaciją apie paslaugas ir kainas, o užsakius paslaugą, nors sveta ... 
Kodėl verta?

1. Detalus įmonės aprašymas skirtas ieškantiems darbo.


Galimybė užpildyti prie darbo skelbimo informaciją, kurios dažniausiai ieškantys darbo neturi galimybės surasti.

2. Tiesioginis bendravimas su potencialiais darbuotojais.

 

Galimybė atsakyti į vartotojams rūpimus klausimus bei komentarus.

3. Įmonės video prisistatymas.


Galimybė patalpinti Jūsų įmonės susikurtą video prisistatymą.

4. Nuosavos CV duomenų bazės rinkimas.

 

Galite pradėti rinkti būtent Jūsų įmonėje norinčių dirbti žmonių gyvenimo aprašymus.

5. Įmonės kaip darbdavio įvertinimas.

 

Galimybė matyti kaip keičiasi ieškančiųjų darbo nuomonė apie Jūsų įmonę.

Kodėl verta? Naudinga, informatyvu, progresyvu, patikima.


Kodėl sukūrėme šią paslaugą?

        naujasDARBAS.lt - šiuolaikinis požiūris į darbo ir darbuotojų paiešką. Veiklą pradėję 2006 metais kaip Search Group dalis, turime sukaupę ilgametę personalo paieškos patirtį, todėl mes labai gerai žinome kokią įtaką įmonės sėkmei turi personalas. Be tinkamų darbuotojų jokia įmonė negyvuos ilgai. Atsirinkti tinkamus darbuotojus pastaruoju metu yra vis sunkiau. Labai didelę įtaką pradėjo daryti įmonės, kaip darbdavio įvaizdis.
        Atlikdami tinklapio naujasDARBAS.lt analizę pastebėjome, kad dažnai kelios įmonės, ieškančios tokio pat darbuotojo ir siūlančios tokias pat sąlygas, sulaukia skirtingo kandidatų skaičiaus , besiskiriančio net iki 8 kartų, nors skelbimo peržiūrėjimo lygis buvo labai panašus. Pastebėta tendencija, jog mažesnis atsiliepusių kandidatų skaičius buvo į skelbimus kompanijų, kurios visuomenėje yra mažiau žinomos, skelbime pateikė mažiau duomenų apie save, kurių įvaizdis nėra pakankamai gerai suformuotas.

        Įmonės įvaizdis yra kelių rūšių:
        1. Ką apie savo įmonę galvoja vadovai ar savininkai, kitaip tariant, kaip įmonė nori visiems atrodyti.
        2. Ką apie įmonę galvoja jos darbuotojai, tai yra, kokią informaciją skleidžia savo draugams, pažystamiems ir aplinkiniams.
        3. Svarbiausia įvaizdžio rūšis -  ką apie įmonę galvoją potencialūs darbuotojai, kokią nuomonę yra susidarę apie kompaniją.

Siekiant suvienodinti visas tris įvaizdžio rūšis pristatome paslaugą „Šiuolaikinis darbdavys“.Šiuo metu svetainėje: 862 lankytojai
 
Darbdavių TOP 5