UAB „Skonis ir kvapas“ džiaugiasi bendradarbiaujantis su kompanija "Search Group". Naujas darbas.lt – tai labai stilinga, kiekvienam pasiekiama ir informatyvi svetainė. Įmonėms, ieškančioms darbuotojų  reikėtų būtinai užsiregistruoti būtent či ... 

Search Group Vilnius, UAB

 • Telefonas
  (8 5) 2030888
 • Faksas
  (8 5) 2030844
 • El.paštas
  cv@searchgroup.lt
 • Adresas
  Šv. Ignoto g. 1, 01120 Vilnius
 • Miestas
  Vilnius
TOP 6682
Lankytojų vertinimas 0.0
Darbuotojų skaičius
1-5

Vidinė atmosfera

Darbovietėje - jauki atmosfera, dirba šilti ir malonūs žmonės, entuziastingai ir vieningai siekiantys individualių ir bendrų įmonės tikslų. 


Darbo principai


Verslo Etika

Kompanijos bei jos darbuotojų darbas grindžiamas aukščiausiais verslo etikos standartais. Šie standartai atsispindi mūsų bendravime su klientais bei vidiniuose veiklos procesuose.


Kokybė

Patyrę, kompetentingi bei žinomi rinkoje įmonės konsultantai užtikrina kompanijos teikiamų paslaugų kokybę, greitą projektų įgyvendinimą bei apčiuopiamus verslo rezultatus.


Konfidencialumas

Užtikrinamas tiek juridinių, tiek privačių asmenų suteiktos informacijos konfidencialumas. Search Group, UAB yra užsiregistravusi Valstybinėje asmens duomenų apsaugos inspekcijoje (duomenų valdytojo identifikavimo kodas P3631).


Objektyvumas

Atsižvelgdami ir įvertindami visus turimus faktus, sąžiningai ir objektyviai teikiame informaciją klientams apie personalo situaciją įmonėje, reikalingus pokyčius ar sprendimus.


Individualumas

Kiekvienas klientas ir kiekvienas projektas yra individualus, todėl kiekvieną projektą deriname atskirai su klientu, atsižvelgdami į kliento verslo situaciją, poreikius bei lūkesčius.

Darbuotojų atsiliepimai
Visų pirma džiaugiuosi, kad pavyko surinkti tikrai šaunų, ambicingą, perspektyvų ir profesionalų kolektyvą, kuris yra didžiausias įmonės turtas. Taip pat didžiuojuosi, kad visi darbuotojai nepabūgo milžiniškų iššūkių ir supranta, kad įmonės augimas tiesiogiai susijęs su jų asmeniniu tobulėjimu.
Džiugina ir tai, kad visi be išimties darbuotojai perėmė įmonės politiką ir kultūrą klientų atžvilgiu - mūsų tikslas padėti klientams išspręsti jų problemas.
Man pačiam „Search group" yra principinis projektas, verčiantis neskaičiuoti darbo valandų, pastangų ir nervų ląstelių. Tai taip pat ir galimybė panaudoti visas turimas žinias, gebėjimus ir įgyti naujų.
Mes būsime numeris 1 !

Šarūnas Dyburis
Direktorius

Dirbdama šioje įmonėje įsitikinau jau sena tiesa, - įmonė tai yra joje dirbantys žmonės. Čia dirbdama aš tobulėju kartu su kolegomis, klientais, sparčiai ir ambicingai augančia įmone. Kiekvieno mūsų pastangos bei noras padarė įmonę tokia, kokia ji yra šiandien, tikiu, kad tai ir toliau leis jai siekti tikslų ir eiti į priekį.

Kristina Mėlynytė
Direktoriaus pavaduotoja

Nepaprastai džiaugiuosi, kad dirbu „Search group"!

Suburtas nuostabus kolektyvas atveria puikias galimybes siekti bendrų įmonės tikslų bei pačiam išreikšti save, mokytis, tobulėti, pritaikyti savo žinias ir gebėjimus, spręsti problemas bei siūlyti idėjas. Esu įsitikinus, kad profesionaliai veikdama ir sparčiai augdama „Search group" kompanija taps geriausia Personalo paieškos ir atrankos srityje!

Jurgita Vaidžiulytė
Administratorė

Visada malonu būti didelės, draugiškos šeimos dalimi. „Search Group" būtent ir yra tokia šeima.

Mūsų klientai - mūsų šeimos draugai. O kas gali būti geriau kaip kasdieną būti šeimos bei draugų rate.

Andrius Palinavičius
Konsultantas

Nuo pat pirmų dienų "Search Group" mane sužavėjo įmonės darbuotojų prefesionalumas, draugiškumas, problemų sprendimas kartu, kaip viena komanda. Man patinka tai, kad šioje įmonėje nėra žodžio "neįmanoma" ir nebijoma imtis jokių iššūkių. Įmonės požiūris - kiekvieno iššūkio įgyvendinimas, tai didelis žingsnis pirmyn. Didžiuojuosi, kad dirbu "Search Group" komandoje.

Evaldas Satkauskas
Pardavimo vadybininkas

Malonu dirbti su stipria ir ambicinga "Search group" komanda, kurioje kiekvienas tiki bendru tikslu.

Lina Narvilaitė
Atrankos projektų vadovė

Tai mano pirma kompanija su tikru kolektyvu, vadovais bei ofisu. Labai džiaugiuosi, kad įmonė priimdama mane visiškai „žalią" pasitikėjo manimi. Kompanija duoda man daug kaip asmenybei, kaip darbuotojai: suteikė iššūkių, skatinančių tobulėti, augti, įgyti įgūdžių bei patirties, su kiekviena diena pasitikiu savo jėgomis, tobulėju kaip specialistė. Tai kompanija, su kuria kartu augome ir tobulėjome. Dabar labai džiaugiuosi, kad esame pilnaverčiai rinkos žaidėjai, o ne „pirmokai".

Vitalija Ringytė
Atrankos projektų vadovė


Savo darbe esu tarpininkė tarp darbdavių ir būsimų darbuotojų, tad mano pagrindinė užduotis - padėti šioms pusėms surasti vienai kitą.

Susitikdama su kandidatais siekiu parodyti, kad pokalbis dėl darbo gali būti ne stresą keliantis įvykis, o galimybė išsiaiškinti savo kompetencijas, atskleisti stipriąsias puses, įgyti pasitikėjimo savimi konkuruojant darbo rinkoje.

Klientams noriu komunikuoti: „darbuotojų paieškoje eikvokite ne savo, o mano laiką. Galiu užtikrinti nuolatinį informavimą apie atrankos proceso eigą ir išsamius tinkamų kandidatų pristatymus."

Džiaugiuosi, kad  "Search group" - nors ir jauna, tačiau jau savo tradicijas turinti kompanija. Žaviuosi bendradarbių entuziazmu ir energija. "Search group" ypač vertinu už iniciatyvos skatinimą ir palaikymą bei didžiulį norą tobulėti.

Mantė Bielovolskytė
Atrankos projektų vadovė

Džiaugiuosi, jog galiu dirbti kompanijoje, kuri suteikia galimybę siekti savo asmeninio tobulėjimo ir bendrų visos kompanijos tikslų.

Rasa Ginčaitė
Atrankos projektų vadovė

Profesionalu, organizuota, veiklu, draugiška, nuoširdu. „Search Group" - šauni komanda, kurioje kiekvienas turi galimybę atskleisti save bei tobulėti. Kartu mes galime viską!

Rūta Grašytė
Atrankos projektų vadovė

Džiaugiuosi, kad dirbu įmonėje "Search group" jau beveik 2 metus. Didžiuojuosi, kad galėjau pradėti dirbti įmonėje beveik nuo pat jos įsikūrimo, dalyvauti skirtinguose įmonės gyvavimo laikotarpiuose, stebėti, kaip ji tampa tokia, kokia yra dabar, prisidėti prie jos tobulėjimo. Tikiu įmone, jos vertybėmis. Labai smagu dirbti tokiame puikiame jaunų, ambicingų žmonių kolektyve!

Agnieška Ragucka
Personalo dokumentų administravimo skyriaus vadovė

Džiaugiuosi pradėjusi dirbti "Search group" įmonėje. Didžiuojuosi mūsų požiūriu į kiekvieną klientą ir kandidatą ir savo kolegų nuoširdžiu atsidavimu darbui. Malonu, kad personalo paslaugas teikianti įmonė, rūpinasi savo darbuotojais ir suteikia galimybę augti ir tobulėti.

Raimonda Vilaniškienė
Projektų departamento vadovė


Gera dirbti įmonėje, kur esi nuolat skatinamas augti, nesustoti ir žvelgti tik į priekį. Gera jaustis vieningos, kūrybingos, iniciatyvios komandos dalimi. Gera matyti bendrą tikslą. Ir kas svarbiausia, gera tikėti ryškia ir prasminga "Search group" ateitimi!

Rūta Alksnevičiūtė
Projektų vadybininkė

Esu labai patenkinta pradėjusi dirbti "Search group". Tai puiki proga man įgauti patirties, tobulėti, kelti savo kvalifikacijos lygi. Šioje įmonėje augu ne tik kaip darbuotoja, bet ir kaip asmenybė. Malonu dirbti aplinkoje, kurioje vyrauja darbštumas, profesionalumas, tarpusavio supratingumas ir gera nuotaika.

Elina Viselgaitė
Duomenų bazės administratorė


Aš ieškau
                             Įmonės pavadinimas Adresas Kodas                   Detali paieška
Šiuo metu svetainėje: 1768 lankytojai
 
Darbdavių TOP 5
 
Įmonės darbo skelbimai


Search Group Vilnius, UAB darbo skelbimų neturi.

Naujausi klausimai


Lukas, 2014-09-21 13:02
Mobiliųjų telefonų techninis centras, UAB

Laba diena :) Norėčiau paklausti, Prieš kelias dienas rootinau androidą ir po rooto telefonas išsijungė ir ne įsijungia, mėginau visokias mygtukų kombinacijas, kad tiktais susigrąžinti savo senajį...

Naujausi komentarai


a, 2015-11-23 15:24
Vilniaus sigmos partneris...

į Baldų Rojų neeikite po vieną Geriau...

Tomas, 2014-09-07 15:37
Kūbas, UAB

UAB „Kūbas“ (Montuotojų g. 2, Mažeikiai,...