Vartotojo vardas
Slaptažodis
Pamiršote slaptažodį?
Ieškantiems darbo   REGISTRUOTIS   Įvesti CV   Darbo skelbimai

DARBO SKELBIMAI
DS17430
Starflix Vilnius, UABWeb UI/UX DIZAINERIS
Darbo aprašymas:UX/UI dizaineris yra atsakingas už visą produkto viziją – jos sukūrimą, vystymą ir sėkmingo įgyvendinimo priežiūrą. Jeigu turite pilną lagaminą dar niekam nematytų idėjų ir naujų interneto projektų pateikimo variantų, esate savarankiškas, atsakingas, sugebate greitai įsigilinti ir įsisavinti naują informaciją, esate orientuotas į rezultatą ir turite noro įgyvendinti įdomius ir nestandartinius projektus šis darbas yra būtent tai ko ieškote!
Prisijunkite prie tarptautinės skaitmeninės reklamos agentūros Starflix Vilnius, įsikūrusios pačioje miesto širdyje – Senamiestyje, komandos. Siūlome saviraiškos ir kūrybos laisvę interneto projektų įgyvendinime, draugišką komandą bei kavą/arbatą produktyviai dienos pradžiai.
Įmonė siūlo:Neįkainojama patirtis susipažįstant su rinkodaros, dizaino ir informacinių technologijų naujovėmis, tarptautinių rinkų ypatumais ir vertybėmis bei patrauklus atlyginimas atitinkantis kompetenciją – darbas, turintiems ambicijų.
Jei tu toks – atsiųsk savo gyvenimo aprašymą, motyvacinį laišką ir išbandyk save!
Detalūs reikalavimai:Reikalavimai:
• Geri Adobe Photoshop ir Illustrator įgūdžiai;
• Supratimas apie Usability ir vartotojų elgsenos principus bei gerąją praktiką, dizaino gairių žinios;
• Patirtis dirbant su Responsive Web Design;
• Patirtis web dizaino srityje;
• Išlavintas estetikos pojūtis;
• Gebėjimas dirbti komandoje;
• Kūrybinis ir analitinis mąstymas;
• Pastabumas detalėms, kruopštumas;
• Didelis noras tobulėti ir mokytis;
• Geros anglų kalbos žinios.

Privalumai:
• Darbo su Wordpress patirtis;
• Javascript žinios;
• HTML ir CSS pagrindai;
• Rusų kalbos žinios.
Informacija apie darbą ir bendrieji reikalavimai:
Darbo vieta: Vilnius
Išsilavinimas: Pagrindinis
Vairuotojo pažymėjimas: nesvarbu
Galioja iki: 2017-06-23 00:00:00
Papildoma informacija:Darbo užmokestis Derybų klausimas
Kontaktai:
Miestas: Vilnius
Adresas: Jogailos g. 11
Telefonas: +37065277172
Kontaktinis asmuo: Eimantė
Norėdami kandidatuoti į šį darbo pasiūlymą, paspauskite mygtuką KANDIDATUOTI.
VIP skelbimai

Apie mus Paslaugos Kontaktai Partneriai / klientai Klausti / siūlyti