Vartotojo vardas
Slaptažodis
Pamiršote slaptažodį?
Ieškantiems darbo   REGISTRUOTIS   Įvesti CV   Darbo skelbimai

DARBO SKELBIMAI
DS17408
Starflix Vilnius, UAB
UI/UX dizaineris ir PHP programuotojas, Vilnius
Darbo aprašymas:
Darbo pobūdis:
Interneto svetainių ir elektroninių parduotuvių dizainas;
Reklaminių stendų, banerių dizainas;
Darbas su turinio valdymo sistema Wordpress;
Komandinis projektų įgyvendinimas ir idėjų generavimas.
Įmonė siūlo:
Prisijunkite prie tarptautinės skaitmeninės reklamos agentūros Starflix Vilnius, įsikūrusios pačioje miesto širdyje, komandos. Siūlome saviraiškos ir kūrybos laisvę interneto projektų įgyvendinime, pilnus apmokymus, draugišką komandą bei kavą/arbatą produktyviai dienos pradžiai.
Detalūs reikalavimai:
Reikalavimai:
Geri Adobe Photoshop ir/ar Illustrator įgūdžiai;
HTML ir CSS pagrindai;
UI ir UX pagrindai;
Išlavintas estetikos pojūtis;
Geros anglų kalbos žinios;
Gebėjimas dirbti komandoje.

Privalumai:
Darbo su Wordpress patirtis;
PHP, Javascript žinios;
Rusų kalbos žinios.
Informacija apie darbą ir bendrieji reikalavimai:
Darbo vieta: Vilnius
Išsilavinimas: Aukštasis universitetinis
Vairuotojo pažymėjimas: nesvarbu
Priemimo į darbą data: pagal susitarimą
Galioja iki: 2017-05-06 00:00:00
Kontaktai:
Adresas: Jogailos g. 11
Telefonas: +37064711739
Kontaktinis asmuo: Aistė
Norėdami kandidatuoti į šį darbo pasiūlymą, paspauskite mygtuką KANDIDATUOTI.
VIP skelbimai

Apie mus Paslaugos Kontaktai Partneriai / klientai Klausti / siūlyti