Vartotojo vardas
Slaptažodis
Pamiršote slaptažodį?
Ieškantiems darbo   REGISTRUOTIS   Įvesti CV   Darbo skelbimai

DARBO SKELBIMAI
DS17429
Starflix Vilnius, UABWeb dizaineris
Darbo aprašymas:Jei turite pilną lagaminą dar niekam nematytų idėjų ir naujų interneto projektų pateikimo variantų, esate savarankiškas, atsakingas, sugebate greitai įsigilinti ir įsisavinti naują informaciją, esate orientuotas į rezultatą ir turite noro įgyvendinti įdomius ir nestandartinius projektus šis darbas yra būtent tai ko ieškote!
Prisijunkite prie tarptautinės skaitmeninės reklamos agentūros Starflix Vilnius, įsikūrusios pačioje miesto širdyje – Senamiestyje, komandos. Siūlome saviraiškos ir kūrybos laisvę interneto projektų įgyvendinime, draugišką komandą bei kavą/arbatą produktyviai dienos pradžiai.

• Kūrybiškų reklamos idėjų generavimas;
• Interneto projektų koncepcijos ir web dizaino kūrimas ir vystymas;
• Prekinių ženklų, firminio stiliaus kūrimas;
• Web dizaino derinimas su prekinio ženklo stiliumi;
• Banerinių kampanijų kūrimas ir maketavimas;
• Naujienlaiškių kūrimas ir maketavimas;
• Bendravimas su klientais, dizaino sprendimų siūlymas ir įgyvendinimas;
• Kitų dizaino užduočių ir projektų įgyvendinimas.

Įmonė siūlo:Neįkainojama patirtis susipažįstant su rinkodaros, dizaino ir informacinių technologijų naujovėmis, tarptautinių rinkų ypatumais ir vertybėmis bei patrauklus atlyginimas atitinkantis kompetenciją – darbas, turintiems ambicijų.
Jei tu toks – atsiųsk savo gyvenimo aprašymą, motyvacinį laišką ir išbandyk save!
Detalūs reikalavimai:Reikalavimai:
• Puikūs darbo specializuotomis kompiuterinėmis programomis įgūdžiai (Adobe Photoshop, Illustrator ir kt.)
• Patirtis web dizaino srityje;
• Geros UX/UI dizaino žinos;
• Išlavintas estetikos pojūtis;
• Savarankiškumas;
• Atidumas;
• Gebėjimas argumentuoti sprendimus, įtaigiai komunikuoti ir lanksčiai bendrauti su klientais;
• Gebėjimas dirbti greitai bei efektyviai;
• Kūrybiškumas, domėjimasis naujovėmis, dizaino trend‘ais, atsakingumas bei kruopštumas;
• Anglų kalbos žinios.

Privalumai:
• HTML ir CSS žinios ir praktiniai įgūdžiai;
• Patirtis dirbant WordPress;
• Patirtis dirbant su kitomis CMS platformomis;
• JavaScript žinios;
• Darbo patirtis komunikacijos, reklamos agentūroje;
• Rusų kalbos žinios.
Informacija apie darbą ir bendrieji reikalavimai:
Darbo vieta: Vilnius
Išsilavinimas: Pagrindinis
Vairuotojo pažymėjimas: nesvarbu
Galioja iki: 2017-06-23 00:00:00
Papildoma informacija:Darbo užmokestis Derybų klausimas
Kontaktai:
Miestas: Vilnius
Adresas: Jogailos g. 11
Telefonas: +37065277172
Kontaktinis asmuo: Eimantė
Norėdami kandidatuoti į šį darbo pasiūlymą, paspauskite mygtuką KANDIDATUOTI.
VIP skelbimai

Apie mus Paslaugos Kontaktai Partneriai / klientai Klausti / siūlyti