Vartotojo vardas
Slaptažodis
Pamiršote slaptažodį?
Ieškantiems darbo   REGISTRUOTIS   Įvesti CV   Darbo skelbimai
 
KARJEROS SEKTORIUS

Kodėl reikalingas gyvenimo aprašymas?

Pagrindinė ir galbūt įtikinamiausia priežastis, kodėl reikia gyvenimo aprašymo, yra ta, kad dauguma darbdavių nori gyvenimo aprašymo, jiems neįdomu žodinės istorijos ar ilgi laiškai. Jie nori faktų, trumpos reprezentacijos, tarptautinės pripažintos formos. Jei tai vizualiai patrauklus, kūrybingas, lengvai skaitomas darbas - jis sukels susidomėjimą ir reikia tikėtis, kad darbdavys pakvies Jus pokalbiui.

Kitas svarbus aspektas yra tas, jog parašius vieną gyvenimo aprašymą, dar nereiškia, kad jau viskas baigta. Kaskart, prieš pradedant ieškoti darbo, privalote papildyti jau susikurtą gyvenimo aprašymą. Jei jis yra senesnis nei pusės metų (ar dėl kokių nors priežasčių paseno: renkatės šiek tiek kitokio pobūdžio darbą, esate įgijęs naujų įgūdžių ar patirties per pastaruosius metus), kaskart reikalingas pakoreguotas gyvenimo aprašymas, net jei Jums jis atrodys vis toks pat.

Nuo to, kaip išmoksite parengti savo gyvenimo aprašymą ir kaip jį parengsite, gali priklausyti Jūsų asmeninės karjeros ir viso gyvenimo aspiracijų realizavimo sėkmė.

Jeigu manote, kad tikrai tiksite pasirinkto profilio darbui, ir jau mintyse žinote, ką parašysite darbdaviui, dar nereiškia, jog gyvenimo aprašymą bus lengva parengti. Jums reikės atlikti daugybę pasirengiamųjų žingsnių.
VIP skelbimai
 
Apie mus Paslaugos Kontaktai Partneriai / klientai Klausti / siūlyti