Vartotojo vardas Slaptažodis
Pamiršote slaptažodį?
 
Privatumas

Privatumas

NaujasDARBAS.lt brangina savo vartotojų asmeninės informacijos konfidencialumą. Siūlome susipažinti su svetainės privatumo politika, duomenų apie lankytojus ir vartotojus kaupimą, archyvavimą bei apsaugą.

Jūsų duomenų apsauga

naujasDARBAS.lt – tai darbo paieškos portalas internete, sukurtas pagal pasaulinius standartus naudojant išskirtinius technologinius sprendimus, siekiant kuo geriau išmanyti savo vartotojų poreikius ir pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, todėl yra svarbus smulkus vartotojų duomenų kaupimas. naujasDARBAS.lt užtikrina gautų vartotojų (tiek privačių, tiek juridinių) duomenų apsaugą ir įsipareigoja šią informaciją panaudoti tik viešai reglamentuojamiems įmonės tikslams įgyvendinti. Tai tinkamiausių darbuotojų paieškoje – juridiniams asmenims, darbo paieškoje – privatiems vartotojams. Vartotojų duomenys naudojami esant asmens sutikimui ir tik įstatymo numatytais atvejais.

Rinkdami ir saugodami duomenis apie vartotojus laikomės šių principų:

  • naujasDARBAS.lt paslaugų vartotojo suteiktą informaciją renka, tvarko ir saugo griežtai laikydamasis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso bei Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų.
  • naujasDARBAS.lt kaupia tik tuos duomenis, kurie būtini teikiant klientui kokybiškas paslaugas. Klientų duomenys saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų.
  • Kliento duomenis gali sužinoti tik atitinkamą kompetenciją turintys naujasDARBAS.lt darbuotojai ir tik tais atvejais, kai to reikia paslaugai suteikti.
  • Klientų duomenų neatskleidžiame tretiesiems asmenims, jei jie nėra potencialūs darbdaviai, išskyrus įstatymuose numatytus atvejus.
  • Stengiamės, kad vartotojų duomenys būtų išsamūs, nepasenę ir tvarkingi, todėl nuolat juos tiksliname.

NaujasDARBAS.lt gerbia savo klientų privatumą ir įsipareigoja nuolatos laikytis šių klientų duomenų apsaugos principų.

IEŠKANTIEMS DARBO
Darbo skelbimai
Įvesti CV
Karjeros sektorius
 
DARBDAVIAMS
CV paieška
Įdėti darbo skelbimą
Kitos paslaugos
 
Apie mus Paslaugos Kontaktai Partneriai / klientai Klausti / siūlyti